אודות

אודות חמד נכסים

חמד נכסים,משרד תיווך בוטיק מהמובילים בירושלים והסביבה , מטרת המשרד – לתת מענה בתיווך, יעוץ, והשקעות בנדל"ן לתושבי ירושלים והסביבה .

חמד נכסים הוקמה ע"י קובי חמד בשנת 2008 שעוסק בתיווך מקרקעין החל משנת 2005 בעבר תפקד כמנהל מכירות בחברת רימקס ועד היום הכשיר למעלה מ 80 סוכני נדל"ן.

המשרד מציע פתרון במכירה דירות, מכירת דירות יוקרה, רכישה דירות, השכרת דירות, ויעוץ למשקיעים בנדל"ן בירושלים ובכל הארץ.

ייחודו של משרד התיווך חמד נכסים – השאיפה למקצוענות, יחס אנושי, אינטלגנציה רגשית, התמחות במשא ומתן, אמינות ויושרה. אנו מודעים לכך שמכירת דירה ו/או רכישת דירה הינו צעד משמעותי ביותר בחייו של אדם או משפחה, כמו כן התהליך מלווה במתח נפשי עצום , לאור זאת אנו שמים דגש על הבנת צרכיו של הלקוח ומקשיבים ברגישות רבה ללקוחתנו, ומעניקים ליווי ויחס אישי לאורך כל התהליך ומהווים את עמוד התווך של העסקה.

אנו מאמינים בפיתוח אישי, שקיפות מלאה ,מתן יעוץ מקצועי,הקשבה איכותית,יושר,אמינות,נחישות והתמדה כל אלו הם אבני הדרך להצלחתו של סוכן נדל"ן במשרדנו.

כל אחד מסוכני המשרד מומחה באזור התמחות מסוים והוא מכיר אותו על בוריו ברמת שווי הנכסים, תחלופה של דיירים, אופי ומבנה התושבים באותה אזור, ומגמות בשוק הנדלן באותו אזור ההתמחות.

חמד נכסים שמה לה למטרה להיות מובילה בתחום תיווך נדל"ן למגורים בירושלים והסביבה , ועל כן נמצאת בתהליך צמיחה והתפתחות מתמיד. .

המשרד מעמיד לרשות לקוחותיו את מיטב בעלי המקצוע מתחום הנדל"ן כגון: עו"ד,אדריכל, יועץ משכנתאות, ייעוץ פיננסי,קבלני שיפוצים, ועוד… ובאמצעותנו ניתן לסגור עסקת נדל"ן בקורת גג אחת one stop shop

לחמד נכסים תוכנית שיווק ייחודית  למכירת דירה המותאמת באופן אישי לכל לקוח על פי צרכיו ואופי הנכס. לחמד נכסים תוכנית סינון קונים אופטימאלית המאפשרת לקונים להגיע לנכסים אשר מתאימים לצרכים שלהם ומונעת בזבוז של זמן יקר עבורם .

תמונה ירושלים
נגישות