הערכת הנכס – כמה שווה ביתי

הערכת הנכס - כמה שווה ביתי

חמד נכסים,משרד תיווך בוטיק מהמובילים בירושלים והסביבה , מטרת המשרד – לתת מענה בתיווך, יעוץ, והשקעות בנדל"ן לתושבי ירושלים והסביבה. המשרד מציע פתרון במכירה דירות, מכירת דירות יוקרה, רכישה דירות, השכרת דירות, ויעוץ למשקיעים בנדל"ן בירושלים ובכל הארץ.

ייחודו של משרד התיווך חמד נכסים – בראש ובראשונה איכות האנשים (סוכני נדל"ן) שעובדים במשרד. אנו מודעים לכך שמכירת דירה ו/או רכישת דירה הינו צעד משמעותי ביותר בחייו של אדם או משפחה, כמו כן התהליך מלווה במתח נפשי עצום , לאור זאת אנו שמים דגש על הבנת צרכיו של הלקוח ומקשיבים ברגישות רבה ללקוחתנו, ומעניקים ליווי ויחס אישי לאורך כל התהליך ומהווים את עמוד התווך של העסקה.

המשרד מעמיד לרשות לקוחותיו את מיטב בעלי המקצוע מתחום הנדל"ן כגון: עו"ד,אדריכל, יועץ משכנתאות, ייעוץ פיננסי,קבלני שיפוצים, ועוד… ובאמצעותנו ניתן לסגור עסקת נדל"ן בקורת גג אחת one stop shop

לחמד נכסים תוכנית שיווק ייחודית  למכירת דירה המותאמת באופן אישי לכל לקוח על פי צרכיו ואופי הנכס. לחמד נכסים תוכנית סינון קונים אופטימאלית המאפשרת לקונים להגיע לנכסים אשר מתאימים לצרכים שלהם ומונעת בזבוז של זמן יקר עבורם .

להלן מספר פרמטרים בהם המוכר מתמחר את הנכס שלו

 1. לפי המחיר המבוקש של דירות נוספות בסביבה / שכונה
 2. לפי צרכיו- הנכס אותו הוא מעוניין לקנות או הצרכים האחרים שהוא צריך לעשות עם הכסף.
 3. מהו הסכום שהוא שילם על הנכס בעבר + רווח שהוא חושב שהוא צריך להשיג מהמכירה.
 4. לפי רמת הרגש שלו לנכס שלו, כמה הוא אוהב אותו.
 5. שמועות של אנשים – הנדל"ן עלה ב 20% בשנה האחרונה.
 6. לפי המיקום שהוא גר בו.

להלן מספר פיתרונות של חמד נכסים  לתמחור הדירה/הנכס

 1. להבין כיועץ נדל"ן מה הביא את המוכר לדרוש את המחיר המבוקש.
 2. להכין עבורו ניתוח שוק השוואתי המבוסס על שלושה פרמטרים הבאים:
 • מהם המגמות בשוק בשנתיים האחרונות בשכונה שבה הנכס מיועד למכירה.
 • מהם העסקאות בשוק בגוש/אזור שבה הנכס מיועד למכירה.
 • התייחסות לנכסים דומים שנמכרו לאחרונה (כולל מחיר הנכס וזמן פינוי) בסביבת המגורים הקרובה /אותו הבניין /בניינים סמוכים באותו הפרויקט תוך התייחסות למצב הנכס: קומה,שיפוץ, כיווני אוויר, מרפסת, גינה, נוף וכדומה.

תמחור נכון של הנכס לפני פרסומו ייקצר את תהליך המכירה ויביא למוכר את המחיר המכסימאלי שאליו הוא שואף להגיע, מניסיוננו הרב הקונים הרציניים מגיעים לדירה חדשה שיוצאת לשוק במהירות האפשרית

תמחור גבוה מדי " שורף" את הדירה , ומשאיר אותה בשוק זמן רב .

נגישות